Diagnoza relacji rodzinnych: Budowanie zdrowych więzi


Czy chcesz wzmocnić więzi w swojej rodzinie i poprawić jakość relacji? Moja praktyka psychologiczna oferuje profesjonalną diagnozę relacji rodzinnych, która pomoże zrozumieć dynamikę między członkami rodziny i skutecznie pracować nad budowaniem zdrowych, harmonijnych więzi.

Diagnoza relacji rodzinnych obejmuje:

- Analizę komunikacji:
Pomagam zidentyfikować wzorce komunikacji w rodzinie, aby poprawić zrozumienie i współpracę między jej członkami.

- Rozpoznanie konfliktów:
Badam istniejące konflikty i pomagam zrozumieć ich źródła oraz sposoby ich rozwiązania.

- Wsparcie w rozwoju:
Na podstawie wyników diagnozy wspólnie tworzymy plan, który umożliwi rodzinie rozwijanie umiejętności rozwiązywania problemów i wzmacnianie relacji.

Metody diagnostyczne:
- Testy badające relacje rodzinne:
Wykorzystuję specjalistyczne testy, które pozwalają na obiektywną ocenę relacji rodzinnych.
- Obserwacje rodzinne:
Badam zachowania i interakcje między członkami rodziny, aby zrozumieć ich wzajemne relacje.

- Wywiady zbiorowe:
Rozmawiam z rodziną jako całością, aby uzyskać pełniejszy obraz dynamiki relacji.

Diagnoza relacji rodzinnych to klucz do budowania trwałych, pełnych miłości i szacunku więzi.
Zapraszam do skorzystania z naszych moich i podjęcia kroku w kierunku wzmocnienia relacji rodzinnych oraz tworzenia harmonii w swoim domu.

Cena pakietu
700 zł
cena obejmuje 2 spotkania po 2h
zadzwoń i umów się na diagnozę relacji rodzinnych tel. 798 613 024
O mnie
W 2002 roku ukończyłem Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Warszawie tytułem Magistra Psychologii.
W 2004 ukończyłem Podyplomowe Studium "Kompetencje Psychologiczne i Negocjacyjne w Firmie" w Szkole Głównej Handlowej.

Posiadam doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Prowadzę własny gabinet psychologiczny a doświadczenie zdobywałem pracując w ośrodkach wsparcia dla osób z niepełnosprawnością, rehabilitacji uzależnień i podwójnej diagnozy, samopomocy środowiskowej, domach pomocy społecznej, ośrodkach pomocy społecznej, placówkach oświatowych, instytucjach samorządowych i organizacji pozarządowych a także w korporacjach zajmując się HR, rekrutacją, zarządzaniem projektami dla branży IT, NGO a także społecznymi pod patronatem Prezydenta RP.

Odbyłem kilkadziesiąt szkoleń z zakresu psychologii i biznesu. Wdrażam własne programy szkoleniowe na zlecenie (m. in. budowanie zespołu, konflikty, asertywność, negocjacje, zarządzanie czasem, kreatywność, kompetencje interpersonalne, problematyka wypalenia zawodowego, itp.). Jestem mediatorem w sprawach karnych oraz rodzinnych. Zajmuję się również doradztwem zawodowym dla absolwentów szkół w tym także szeroko pojętą diagnozą psychologiczną. Posiadam wieloletnią praktykę pracy z osobami ze służb mundurowych (Straży Pożarnej, Policji zajmując się problemem stresu w pracy, po stracie, wypalenia zawodowego, adaptacji do zmiany itp.).

Specjalizuję się także w pracy z nabywania motywacji do zmiany, radzenia sobie z nawykami oraz pomocy osobom w sytuacji konfliktu okołorozwodowego współpracując z kancelariami prawnymi. Obecnie prowadzę dwa projekty startupowe z branży HRTech i E-commerce.
Prywatnie interesuję się elektroniką oraz sztuką dobywania miecza (Iaido). Jestem też członkiem Mensy.
Współpracuję z:
Publikacje
Publikacja mojego autorstwa jest częścią książki "Dla dobra dziecka", która będzie wydana w 2023 i dotyczy wizji dziecka jaką mają współcześni rodzice oraz koncepcji jego wychowania, także filozofii wychowania i kształcenia, jaką każdy z nas – dorosłych – „ma” w swojej głowie, a niektórzy także w sercu. Zapraszam do czytania.

Kontakt
Dojeżdżam do klienta na terenie całego powiatu otwockiego oraz Warszawy. Dla klientów z powiatu mińskiego, grójeckiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, legionowskiego i wołomińskiego do ceny spotkań będzie doliczona dopłata za dojazd (od 50zł do 100zł w zależności od odległości).
Dla klientów spoza granicy Polski możliwe sesje online.

Dane kontaktowe

Telefon
798 613 024

Nr konta: 64 1020 1097 0000 7802 0127 5064


Email
psycholog@pggp.pl


Wizyty możliwe są codziennie w godzinach 10.00-22.00 po uprzednim umówieniu. Ostatnie możliwe spotkanie o godzinie 20.00.

Każda wizyta umawiana jest telefonicznie lub poprzez email.

Wyślij zapytanie bezpośrednio z urządzenia mobilnego skanując QRkod poniżej
Copyright © 2023 Paweł Gębicki